Ми прагнемо покласти край пригнобленню жінок і спільно діяти у боротьбі за їхнє визнання, солідаризуватися й рішуче виступати проти гомофобії, підтримувати право жінок на самовизначення і боротися з обмеженням цього права. Феміністичні вимоги є невід'ємною частиною емансипативної лівої політики. Сфери, у яких працює RLS і де мають бути враховані засади фемінізму, сягають від народження та піклування про дітей, сім'ї, побутового насильства, ЛГБТКІ+ через трудову діяльність, кліматичне законодавство, міграцію та розподіл земельних ресурсів аж до міжнародної політики. Наша робота звернена до широких кіл соціальних дієвців/дієвиць, від жінок-жертв насильства, ЛГБТКІ+, активіст/ок, до соціальних установ і профспілок та науковців/иць, експерт/ок, до політик/инь, політичних партій та інтернаціональних інституцій на кшталт ООН.

Консультантка "Международной женской лиги за мир и свободу" Нина Потарская о том, как война в Украине влияет на женщин в зоне конфликта. Доклад в рамках конференции "Несогласие феминизма и марксизма в бывшем СССР: от „несчастливого брака“ к...

Соціологиня Оксана Дутчак (ЦСТД) про наслідки економічних реформ для жінок України. Виступ на конференції «Несогласие феминизма и марксизма в бывшем СССР: от „несчастливого брака“ к счастливому?»

Контакти

  Україна, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 99, кв. 1

+380 44 289-14-35

ukraine@rosalux.org

  rosalux.ukraine

©2023 Rosa Luxemburg Stiftung в Україні. Всі права захищено.

Search